Penzion U Kašpárků

Pokoje
Pokoje

s výhledem do klidné části, Vám zaručí ničím nerušený pobyt.

Zahrada
Zahrada

každý si tu najde to své, klidné zákoutí nebo hrací prostor.

Privátní bazén
Privátní bazén

zastřešený s večerním osvětlením je to správné osvěžení v letních měsících.


Penzion U Kašpárků se nachází v malebné vesnici Žďár uprostřed nejstarší chráněné krajinné oblasti Český ráj. 

Nabízíme Vám dvou, tří a čtyřlůžkové nekuřácké pokoje s výhledem do klidné velké zahrady, kde naleznete příjemné posezení a děti spoustu zábavy. Pokoje se nachází v klidné části budovy, odkud můžete přejít do velké společenské místnosti a dále do nekuřácké restaurace s venkovní terasou, salonkem a dětským koutkem. 

Prohlédněte si naše pokoje, nebo rovnou přejděte k rezervaci

 
 
Vybavení pokojů

Vybavení pokojů

V každém z našich pokojů naleznete sociální zařízení, malou ledničku pro uskladnění potravin a nápojů a můžete se také zdarma připojit na síť Wi-Fi. Na chodbě u pokojů se také nachází malá společná kuchyňka s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a stolečkem k posezení.

Zahrada

Naší zahradu si oblíbí doslova každý, dospělé určitě bude zajímat odpočinková část, kterou si na rozlehlé zahradě určitě najdou ať už v pergole s grilem nebo na louce u zastřešeného bazénu.

Zahrada
Vyžití

Vyžití

V celém areálu myslíme také na děti, od začátku až do konce pobytu se u nás děti rozhodně nebudou nudit. Na zahradě jsme pro ně připravily velkou trampolínu s domečkem, hradem a houpačkami a při tom je můžou rodiče pozorovat z odpočinkových míst. Celý objekt je oplocen, takže se nemusíte bát, že Vám děti utečou. Pokud přecejen nanejdete na zahradě dostatek vyžití, můžeme Vám zapůjčit petang nebo síť na míčové hry.

Vnitřní prostory

A kdyby začalo pršet? Nemusíte se bát ošklivého počasí, v naší velké společenské místnosti se najde stůl na stolní tenis, dětské hračky, stolní fotbálek a spoustu místa na skotačení. Odtud je to už jen pár kroků k baru, kde si tatínek může vychutnat to svoje vychlazené a nebo si ho vzít s sebou.

Vnitřní prostory